Cedron plus - výrobce interiérových svítidel

Interiérová svítidla a stínidla

Svítidla

Svítidla

Na těchto stránkách jsou pouze nejběžnější typy svítidel, proto je berte jako námět pro Vaše rozhodování. Prakticky u všech souprav je možné vyrobit stolní, stojanové, stropní a nástěnné svítidlo. Pokud máte vlastní představu, rádi vyrobíme svítidla i stínidla podle Vašeho návrhu.

 

Každé svítidlo je tvořeno samostatnou kovovou částí (podstavcem, lustrem nebo nástěnkou) a stínidlem. Podle požadavku vyrábíme svítidla z leštěné mosazi, z patinované mosazi, lesklého a matného niklu, případně z jejich vzájemné kombinace. Dále vyrábíme svítidla nerezová, také ve spojení s dřevěnými prvky nebo svítidla celodřevěná. Kovové díly mohou mít povrchovou úpravu zhotovenou komaxitovou barvou.

 

Průřez jednotlivých částí svítidel může být kruhový, čtvercový, případně obdélníkový. Délkou jednotlivých částí a tím také rozměry celého svítidla nejsme omezeni. V závislosti na proporcích celého svítidla musí však mít jeho jednotlivé části odpovídající pevnost.

 

Aby bylo svítidlo kompletní, musí být osazeno stínidlem. Společně musí vytvořit harmonicky vyvážený celek. Z tohoto důvodu jsou důležité rozměry, tvar a materiál stínidla. Více o stínidlech v samostatné kapitole stínidla.

 

Všechna vyráběná svítidla vyhovují bezpečnostním předpisům a mají platný certifikát EZÚ.