Cedron plus - výrobce interiérových svítidel

Interiérová svítidla a stínidla

Firma Cedron plus s.r.o.

Stínidla

Světlo je milosrdnější, vlídnější, ale také důtklivější než tma.

Josef Čapek

Česká firma Cedron plus s.r.o. se již od svého založení věnuje výrobě interiérových svítidel a stínidel. Během našeho dlouholetého působení na trhu jsme poskytli kvalitní svítidla významným klientům z řad hotelů, lázeňských domů, penzionů, restaurací a dalších společenských a ubytovacích prostor nejen v České republice, ale i v rámci Evropské unie (především Rakousko, Německo). Provádíme také zakázkovou výrobu jednotlivých svítidel a stínidel např. pro rodinné domy a zabýváme se i opravami a obnovou stínidel či případným zhotovením kopie.

 

Vyrábíme nová náhradní stínidla pro hotely a podobné provozy podle Vašeho zadání. Vyměníme nebo doplníme poškozená či chybějící stolní, stojanová závěsná a nástěnná svítidla.

 

Při výrobě je kladen důraz na precizní provedení, kvalitu používaných materiálů od prověřených subdodavatelů a osvědčené pracovní postupy. Na prvním místě stojí zákazník, jehož přáním a požadavkům se vždy snažíme vyhovět a vyrobit stínidlo či svítidlo na základě dodaného návrhu v rozličném materiálovém i stylovém provedení.

 

Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a uspokojí Vaše představy o příjemném a kvalitním osvětlení interiéru.